Budowa DTŚ w Gliwicach: Dziś zamknięto pierwsze ulice w centrum … – Dziennik Zachodni (subskrypcia)

Jak opisuje dział informacyjny Gliwice: utrudnienia przy budowie DTŚedroga.pl w informacji „Budowa DTŚ w Gliwicach: Dziś zamknięto pierwsze ulice w centrum …Dziennik Zachodni (subskrypcia)Dziś punktualnie o godz. 10 zamknięto pierwsze ulice w Gliwicach. Powód? Budowa DTŚ. Z ruchu wyłączono ul. Dubois (na odcinku od ul. Zwycięstwa do ul. Sienkiewicza) i Konarskiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. Jagiellońską do ul. Piramowicza).”:

Gliwice: DTŚ w budowie. Utrudnienia w okolicach ulic Dubois i […] zobacz cały nius ».

W jaki sposób przedstawisz te wydarzenia? Dołącz do panelu dyskusyjnego na ten temat

Brak komentarzy.

Budowa DTŚ w Gliwicach: Dziś zamknięto pierwsze ulice w centrum … – Dziennik Zachodni (subskrypcia)

Informując o tym co podaje portal Gliwice: utrudnienia przy budowie DTŚedroga.pl w informacji „Budowa DTŚ w Gliwicach: Dziś zamknięto pierwsze ulice w centrum …Dziennik Zachodni (subskrypcia)Dziś punktualnie o godz. 10 zamknięto pierwsze ulice w Gliwicach. Powód? Budowa DTŚ. Z ruchu wyłączono ul. Dubois (na odcinku od ul. Zwycięstwa do ul. Sienkiewicza) i Konarskiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. Jagiellońską do ul. Piramowicza).”:

Gliwice: DTŚ w budowie. Utrudnienia w okolicach ulic Dubois i Continue reading “Budowa DTŚ w Gliwicach: Dziś zamknięto pierwsze ulice w centrum … – Dziennik Zachodni (subskrypcia)” »

Brak komentarzy.